www.ogloszenia-skierniewice.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:16 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:32 | Ogłoszeń:1261

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Holandia Produkcja Sałatek Obiadowych W Dronten - Atrakcyjne Warunki Pracy :)

Holandia Produkcja Sałatek Obiadowych W Dronten - Atrakcyjne Warunki Pracy :)

Praca w Holandii od zaraz!!!

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii !
Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !
Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich.
Miejsce pracy: Holandia- Dronten
Szukamy osób zmotywowanych do pracy ! Nie wymagamy znajomości języka obcego !
Zakres obowiązków:
✅- sortownie i kontrola jakości warzyw
✅- krojenie świeżych warzyw
✅- mycie oraz pakownie warzyw
✅- dbanie o czystość stanowiska pracy
Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
⭐- atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
⭐- wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
⭐- zakwaterowanie i ubezpieczenie
⭐- umowę na warunkach holenderskich,
⭐- na miejscu opiekę polskiego koordynatora
Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń !

Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

lub wyślij sms - oddzwonimy do Ciebie :)
Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

 PDF
Telefon: 570901033, 570901033

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Holandia    praca od zaraz    Holandia Produkcja Sałatek Obiadowych W Dronten - Atrakcyjne Warunki Pracy :)

 WWW

Miasto/a:
 Kowiesy

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy