www.ogloszenia-skierniewice.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:7 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:32 | Ogłoszeń:1261

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Rozładunek Artykułów Spożywczych, Praca Od Zaraz W Holandii

Rozładunek Artykułów Spożywczych, Praca Od Zaraz W Holandii

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Lokalizacja- Tilburg

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:
• noszenie worków z produktami (do 25 kg) - kakao, mak, przyprawy itp.
• wrzucanie produktów do maszyn mieszających
• obsługa maszyn
• prace porządkowe tj. czyszczenie maszyn

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie na produkcji / jako operator maszyn
• znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
„rozładunek – Holandia” - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

 PDF
Telefon: +48 570 901 033, +48 577 901 944

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Holandia    praca od zaraz    rozładunek    Rozładunek Artykułów Spożywczych    Praca Od Zaraz W Holandii

 WWW

Miasto/a:
 Bolimów
 Głuchów
 Godzianów
 Kowiesy
 Lipce Reymontowskie
 Maków
 Nowy Kawęczyn
 Słupia

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy