Notice: Undefined variable: not_include in /home/admin/web/ogloszenia-skierniewice.pl/public_html/classified.php on line 21
Pracownik Działu Dostaw - Praca Stała - Pass K. Błonia Skierniewice - Ogłoszenia Skierniewice i okolice

www.ogloszenia-skierniewice.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:4 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:32 | Ogłoszeń:1261

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Działu Dostaw - Praca Stała - Pass K. Błonia

Pracownik Działu Dostaw - Praca Stała - Pass K. Błonia

Pracownik działu dostaw - praca stała - Pass k. Błonia

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. ( nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik działu dostaw
Miejsce pracy: Pass k. Błonia

Wymagania:
• wysoka motywacja i chęci do pracy
• dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej

Obowiązki:
• przyjmowanie dostaw na magazynie
• wprowadzanie dokumentów do systemu

Oferujemy:
• pracę stałą od zaraz!

• możliwość dojazdu z osobami już pracującymi!
• umowę o pracę
• stawkę 15zł brutto (w tym 20% premii), po upływie 12 miesięcy możliwość awansu w strukturach Firmy
• pracę w systemie zmianowym: 8-16:00; 10-18:00;
• pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny: 880 889 787

 PDF
Telefon: 880889787

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Działu Dostaw - Praca Stała - Pass K. Błonia

Miasto/a:
 Skierniewice

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy