Notice: Undefined variable: not_include in /home/admin/web/ogloszenia-skierniewice.pl/public_html/classified.php on line 21
Pracownik Produkcji/pakowacz - Transport Do Miejsca Pracy. Stryków. Maków Skierniewice - Ogłoszenia Skierniewice i okolice

www.ogloszenia-skierniewice.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:15 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:32 | Ogłoszeń:1261

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji/pakowacz - Transport Do Miejsca Pracy. Stryków.

Pracownik Produkcji/pakowacz - Transport Do Miejsca Pracy. Stryków.

Pakowacz/ka - transport do miejsca pracy. Stryków.

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Pakowacz - Stryków !
Numer ref. Pakownie/Stryków/SK2016

*Skierniewice

ZAPEWNIAMY BEZPOŚREDNI TRANSPORT NA KAŻDĄ ZMIANĘ !

Opis stanowiska:
• Pakowanie produktów
• Prace pomocnicze

Kogo szukamy/oczekujemy:
• Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne;
• Dyspozycyjności pracy w systemie 3 zmianowym ( istnieje możliwość wyboru jednej zmiany !)
• Sprawność manualna
• Sumienności,
• Chęć do pracy
• Wysokiej kultury osobistej

Wynagrodzenie :
• Stawka 10,50 zł/h stawka dzienna, 12,50 zł/h stawka nocna

Oferujemy :
• Umowę cywilnoprawną z ZUS;
• Stałą pracę;
• Pełne przeszkolenie;

Kontakt:
• Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na maila ewa.zawiasa@toolip.pl z dopiskiem: Numer ref. Pakownie/Stryków/SK2016

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

 PDF
Telefon: 603-810-084

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   pakowacz    pakowaczka    pracownik produkcji    praca na produkcji    produkcja.    Pracownik Produkcji/pakowacz - Transport Do Miejsca Pracy. Stryków.

Miasto/a:
 Maków
 Skierniewice
  • Pracownik Produkcji/pakowacz - Transport Do Miejsca Pracy. Stryków.
  • Pracownik Produkcji/pakowacz - Transport Do Miejsca Pracy. Stryków. 2
« Poprzednie | Następne »

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy